Zadzwoń do nas: 58 880 88 85

Dołącz do nas

P.H.”Sibuk” firma rodzinna istniejąca na rynku lokalnym od 18 stycznia 1977 r. 

W chwili obecnej P.H. „Sibuk”, to sieć 5 sklepów na terenie Pucka w branży: RTV, AGD, Oświetlenie, Dywany, Meble, Rowery, Skutery i Motocykle oraz APS T-mobile.

W związku z rozwojem naszej firmy obecnie poszukujemy do swojego Zespołu Kandydatów do pracy na stanowisku:

Doradca klienta w salonie rowerowym

Doradca Klienta w Salonie Meblowym lub RTV/AGD

Monter mebli/Magazynier

Serwisant Skuterów i Motocykli

Kierowca kat. B samochodu dostawczego

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do śledzenia profilu P.H. Sibuk na Facebooku www.facebook.com/phsibuk

Jak wygląda proces rekrutacji w firmie P.H. Sibuk?

Human resources, CRM, data mining and social media concept - officer looking for employee represented by icon.

Nasz Zespół dobieramy z dużą starannością, dlatego proces rekrutacji w naszej firmie obejmuje kilka etapów. W trakcie rekrutacji wyłaniamy kandydata, którego umiejętności oraz posiadane kwalifikacje najbardziej odpowiadać będą profilowi stanowiska.

Zainteresowanych pracą w P.H. Sibuk zachęcamy doskładania swoich CV osobiście w siedzibie firmy lub przesyłania na wskazany adres e-mail.

W drugim etapie rekrutacji do wybranych kandydatów, którzy spełniają wstępne wymagania dotyczące stanowiska, wysyłany jest formularz rekrutacyjny, po którym poznajemy nieco bardziej kandydata, jego oczekiwania i kwalifikacje.

W kolejnym etapie wybrane osoby zapraszane są na spotkanie rekrutacyjne, podczas którego omawiany jest nie tylko życiorys zawodowy, ale także badane są umiejętności i cechy interpesonalne kandydata. Szanując naszych współrozmówców tego typu proces rekrutacji już na etapie rozmowy kwalifikacyjnej pozwala kandydatom na dobre poznanie wymagań i celów pracy na przyszłym stanowisku, oraz zapoznanie się z właścicielami Firmy. Dla nas jest to również okazja do poznania kandydatów lepiej, a niżeli spoglądanie tylko na CV.

Kierujemy się dewizą, że Każdy Kandydat uzyska od nas odpowiedź, niezależnie od wyniku rekrutacji w postaci informacji zwrotnej.