Zadzwoń do nas: 58 880 88 85

Mistrzowie Handlu – Zagłosuj na SIBUK !

Kochani, 

W roku 2017 ponownie startujemy do Plebiscytu Mistrzowie Handlu! Ponownie prosimy Was o jak najwięcej smsów, dzięki którym będziemy mogli wygrać. Tym razem bierzemy udział w dwóch kategoriach:

Sklep Roku :

Sklep Rowerowy/Motoryzacyjny oraz AGD/RTV w Pucku przy ul. Wejherowskiej 3 ( obok Rossmann)

W tym sklepie doświadczyć możecie niesamowicie pozytywnej obsługi Klienta, gdzie sprzedawcy do obsługi podchodzą nieszablonowo, traktując każdego Klienta w indywidualny sposób. Mamy od Was wiele pozytywnych uwag i opinii. Na pewno kojarzycie koleżankę Sylwię, która pracuje nad wizualizacją sklepu, genialnie pakuje w ozdobny papier i wstążki zakupione produkty na prezenty, a rozmowa sprzedażowa z Sylwią to czysta przyjemność. Powinniście też znać kolegę Piotra, który niezwykle dobrze dba o ekspozycję rowerów i motorów, często zatem zaprasza klientów do zapoznania się z ofertą w sklepie, a rozmowa sprzedażowa pełna jest pozytywnych emocji i kończy się zadowoleniem z dobrze zainwestowanych pieniędzy. 

 Możecie Kochani teraz wyrazić swoje zadowolenie podczas głosowania na Sklep Roku. Wystarczy wysłać sms pod nr 72355 o treści SR.276

Sprzedawca Roku

Wybieramy koleżankę Anię Wróblewską – Lider i Kierownik sklepów meblowych w Pucku

Tutaj startujemy po raz pierwszy, i biorąc pod uwagę najlepsze opinie o pracujących w sklepach meblowych sprzedawcach wyłania się na pierwsze miejsce niezwykle charyzmatyczna i pełna pomysłów Ania, która miała okazję pracować w każdym sklepie meblowym SIBUK. To właśnie Ania dba o to, by ekspozycja w sklepach wyglądała tak dobrze, by zamówiania realizowane były teminowo, nadzoruje również magazyn i transport produtków do klientów. Pomimo tego pozostaje świetnym sprzedawcą, a na co dzień możecie spotkać Anię szczególnie w sklepie meblowym przy ul. Hallera 1. Rozmowa z Anią to czysta przyjemność. Jest kompetentna, pełna optymizmu, a rozmowa sprzedażowa z Anią to przepiękna wędrówka po sklepie wzbogacona o propozycję zgodnie z najnowszymi trendami i stylizacją wnętrz.

Jeśli znacie Anię i zależy Wam na tym by wyrazić swoje zadowolenie z postawy naszej koleżanki, wyślijcie sms pod nr 72355 o treści PR.297

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do głosowania. Głosowanie trwać będzie do 28 lutego 2017r. do godziny 23:00 

Więcej szczegółów tutaj